Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-561J
1210R-561J
1210R-561J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-561J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-561J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-561J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83570 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-561J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 560nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 180MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560nH Unshielded Inductor 614mA 550 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 550 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 614mA Τρέχουσες - Κορεσμός -