Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-123H
1210R-123H
1210R-123H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-123H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-123H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-123H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74995 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-123H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 12µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 28MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12µH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 2.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 272mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-150K Image
  • Μέρος#:1210R-150K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM