Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-121H
1210R-121H
1210R-121H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-121H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-121H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-121H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78539 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-121H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 120nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 500MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120nH Unshielded Inductor 971mA 220 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 220 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 971mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-104K Image
  • Μέρος#:1210R-104K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:76971
1210R-104F Image
  • Μέρος#:1210R-104F
  • Σε απόθεμα:57374
1210R-122F Image
  • Μέρος#:1210R-122F
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
1210R-121K Image
  • Μέρος#:1210R-121K
1210R-121F Image
  • Μέρος#:1210R-121F
1210R-122G Image
  • Μέρος#:1210R-122G
1210R-103K Image
  • Μέρος#:1210R-103K
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD