Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 105-121JS
105-121JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 105-121JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 105-121JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 105-121JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 12696 pcs Φύλλο δεδομένων 105(R),108(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 105 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 105-121JS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 120nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 500MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 140 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 830mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:105-121F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:6573
  • Μέρος#:105-122GS
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:8204
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:BR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
  • Μέρος#:105-121HS
  • Μέρος#:105-121M
105-1110-001 Image
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:CONN JACK TEST HORIZ INSUL
  • Μέρος#:105-122F
  • Μέρος#:105-121MS
  • Μέρος#:105-121GS
  • Μέρος#:105-121G