Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 105-121FS
105-121FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 105-121FS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 105-121FS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 105-121FS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4693 pcs Φύλλο δεδομένων 105(R),108(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 105 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 105-121FS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 120nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 500MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 140 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 830mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:105-121JS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:12696
  • Μέρος#:105-121F
  • Σε απόθεμα:6573
105-1102-001 Image
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:CONN JACK TEST HORIZ INSUL
105-1103-001 Image
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Μέρος#:105-121H