103-472FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103-472FS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 103-472FS |
|---|---|
| Κατασκευαστής | API Delevan |
| Περιγραφή | FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 103-472FS | Κατασκευαστής | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5576 pcs | Φύλλο δεδομένων | 103(R) Series |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | - |
| Ανοχή | ±1% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | 103 | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 24 @ 7.9MHz | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | Nonstandard, 2 Lead | Αλλα ονόματα | 103-472FS TR 2000 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό - Πυρήνας | Ferrite |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 7.9MHz | Επαγωγή | 4.7µH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.075" (1.91mm) | Συχνότητα - Αυτο Resonant | 60MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead | Αντίσταση DC (DCR) | 1.8 Ohm Max |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 230mA | Τρέχουσες - Κορεσμός | - |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
103-471G - Κατασκευαστές:
API Delevan - Περιγραφή:
FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
103-472G - Κατασκευαστές: