103-471HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103-471HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 103-471HS |
|---|---|
| Κατασκευαστής | API Delevan |
| Περιγραφή | FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 103-471HS | Κατασκευαστής | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 12397 pcs | Φύλλο δεδομένων | 103(R) Series |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | - |
| Ανοχή | ±3% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | 103 | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 22 @ 25MHz | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | Nonstandard, 2 Lead | Αλλα ονόματα | 103-471HS TR 2000 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό - Πυρήνας | Ferrite |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 25MHz | Επαγωγή | 470nH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.075" (1.91mm) | Συχνότητα - Αυτο Resonant | 215MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead | Αντίσταση DC (DCR) | 260 mOhm Max |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 610mA | Τρέχουσες - Κορεσμός | - |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
103-470M - Κατασκευαστές:
API Delevan - Περιγραφή:
FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
103-470K - Κατασκευαστές:
103-471K - Κατασκευαστές: