Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-103J
1008-103J
1008-103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-103J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-103J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-103J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 56997 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 1008-103J TR 500
DN08103JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 28MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 245mA 2.5 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 245mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1008-122G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
  • Σε απόθεμα:33355
1008-120K Image
  • Μέρος#:1008-120K
  • Περιγραφή:FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD