Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-102H
1008-102H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-102H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-102H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-102H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39786 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008-102H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 125MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 320 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 685mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1008-100J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 10NH 1.562A 50 MOHM
  • Μέρος#:1008-120J
  • Περιγραφή:FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
1008-101K Image
  • Μέρος#:1008-101K
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM
1008-102J Image
1008-120K Image
  • Μέρος#:1008-120K
  • Μέρος#:1008-102F
  • Μέρος#:1008-101H
  • Μέρος#:1008-103G
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
  • Μέρος#:1008-101G
1008-103J Image
1008-082M Image
  • Μέρος#:1008-082M
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
  • Μέρος#:1008-103H
  • Μέρος#:1008-103F
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM