Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925R-104H
0925R-104H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925R-104H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925R-104H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925R-104H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26362 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925R-104H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 10.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Molded Inductor 51mA 16.8 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 16.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 51mA Τρέχουσες - Κορεσμός 51mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:09253306921
  • Κατασκευαστές:HARTING
  • Περιγραφή:DIN 3C MALE ANGLED 30PIN, PL2, W
  • Σε απόθεμα:5030
  • Μέρος#:0925R-104K
  • Κατασκευαστές:API Delevan