Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925R-102J
0925R-102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925R-102J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925R-102J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925R-102J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60646 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 37 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925R-102J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Molded Inductor 385mA 300 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 385mA Τρέχουσες - Κορεσμός 385mA