P50LE-068P1-R1-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P50LE-068P1-R1-DA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 68POS STR .050" GOL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
207 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P50LE-068P1-R1-DA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 68POS STR .050" GOL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19166 pcs Φύλλο δεδομένων P50LE Series Plug
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire στοίβαγμα Κατεύθυνση Center Strip Contact
Περιβάλλει 0.050" (1.27mm) Τερματισμός ασπίδας -
Σειρά Pak 50, P50LE Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded - 4 Wall
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα -
Pitch - Σύνδεσμος - Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.118" (3.00mm)
Άλλα ονόματα 5111174106
P50LE068P1R1DA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 68
Αριθμός Επαφές Flash τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση All Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή P50LE-068P1-R1-DA Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Gold Ύψος μόνωσης -
Χαρακτηριστικά Board Lock Διευρυμένη περιγραφή 68 Positions Plug Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
Περιγραφή CONN PLUG 68POS STR .050" GOL τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Latch Holder Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Gold Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Flash
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.197" (5.00mm) Τύπος υποδοχής Plug