P50LE-060P1-R1-DA
P50LE-060P1-R1-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P50LE-060P1-R1-DA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 60POS STR .050" GOLD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P50LE-060P1-R1-DA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 60POS STR .050" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23225 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά Pak 50, P50LE
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 0-00-51111-74103-0
P50LE060P1R1DA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Brown
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Lock
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 60 position 0.050" (1.27mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact
Επικοινωνήστε με το σχήμα - Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -