929500-01-02-RK
929500-01-02-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929500-01-02-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929500-01-02-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 2POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 929500-01-02-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 2POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 5111193918
9295000102RK
929500E-01-02
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.110" (2.79mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.295" (7.49mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header, Breakaway εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
929500-01-07 Image
  • Μέρος#:929500-01-07
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS
929500-01-05 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 5POS
929450-01-35-I Image
  • Μέρος#:929450-01-35-I
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 35POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 1POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 3POS
929450-01-34-EU Image
  • Μέρος#:929450-01-34-EU
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 6POS