929500-01-01-RK
929500-01-01-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929500-01-01-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929500-01-01-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 1POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 929500-01-01-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 1POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα -
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 929500E-01-01 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.110" (2.79mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 1 position
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.295" (7.49mm)