Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Θερμική - Pads, φύλλα > T69-295-295-0.040
T69-295-295-0.040
T69-295-295-0.040
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T69-295-295-0.040 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής t-Global Technology
Περιγραφή THERM PAD 295MMX295MM GRAY
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T69-295-295-0.040 Κατασκευαστής t-Global Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 7428 pcs Φύλλο δεδομένων T69 Series Datasheet
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Χρήση -
Τύπος Sheet Πάχος 0.0016" (0.040mm)
θερμική αντίσταση - Θερμική αγωγιμότητα 20 W/m-K
Σχήμα Square Σειρά T69
Περίγραμμα 295.00mm x 295.00mm Αλλα ονόματα 1168-2128
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Graphite
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 295.00mm x 295.00mm Square Χρώμα Gray