Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > Z8PE002PZ010SC
Z8PE002PZ010SC
Z8PE002PZ010SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά Z8PE002PZ010SC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος Z8PE002PZ010SC
Κατασκευαστής Zilog
Περιγραφή IC MCU 8BIT 512B OTP 18DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος Z8PE002PZ010SC Κατασκευαστής Zilog
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Ταχύτητα 10MHz Σειρά Z8® Plus
RAM Μέγεθος 64 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512B (512 x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα 269-1130 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 14
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP