Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > Z8F1601PM020SC
Z8F1601PM020SC
Z8F1601PM020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά Z8F1601PM020SC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος Z8F1601PM020SC
Κατασκευαστής Zilog
Περιγραφή IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος Z8F1601PM020SC Κατασκευαστής Zilog
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!®
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (16K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.620", 15.75mm)
Αλλα ονόματα 269-3128 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 31
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH