Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > Z8F042ASH020EC
Z8F042ASH020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά Z8F042ASH020EC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος Z8F042ASH020EC
Κατασκευαστής Zilog
Περιγραφή IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος Z8F042ASH020EC Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 6005 pcs Φύλλο δεδομένων Z8 Encore! XP F082A Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα 269-3376 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 17
EEPROM Μέγεθος 128 x 8 Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH