Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RT2512CKB0724RL
RT2512CKB0724RL
RT2512CKB0724RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RT2512CKB0724RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RT2512CKB0724RL
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 24 OHM 0.25% 3/4W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RT2512CKB0724RL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 24 OHM 0.25% 3/4W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155887 pcs Φύλλο δεδομένων RT Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.75W, 3/4W Τάσης - Ανάλυση 2512
Πάχος (Max) ±10ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Σειρά RT Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RT2512CKB0724RL
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 24 Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.25% Περιγραφή RES SMD 24 OHM 0.25% 3/4W 2512