Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RT2010BKB079K76L
RT2010BKB079K76L
RT2010BKB079K76L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RT2010BKB079K76L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RT2010BKB079K76L
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 9.76K OHM 0.1% 1/2W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RT2010BKB079K76L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 9.76K OHM 0.1% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84001 pcs Φύλλο δεδομένων RT Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W Τάσης - Ανάλυση 2010
Πάχος (Max) ±10ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά RT Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RT2010BKB079K76L
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 9.76k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1% Περιγραφή RES SMD 9.76K OHM 0.1% 1/2W 2010