Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RT0603FRE0713K3L
RT0603FRE0713K3L
RT0603FRE0713K3L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RT0603FRE0713K3L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RT0603FRE0713K3L
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 13.3K OHM 1% 1/10W 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RT0603FRE0713K3L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 13.3K OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3142841 pcs Φύλλο δεδομένων RT Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά RT
Λειτουργία του πίνακα 13.3 kOhms Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 13.3 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Σύνθεση Thin Film