Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > PSP900KB-15K
PSP900KB-15K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PSP900KB-15K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PSP900KB-15K
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 15K OHM 9W 10% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PSP900KB-15K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 15K OHM 9W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119085 pcs Φύλλο δεδομένων PSP, PSM Series Spec
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) Σειρά PSP
Λειτουργία του πίνακα 15 kOhms Ισχύς (Watts) 9W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 15 kOhms ±10% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound