Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MMP100FRF2K26
MMP100FRF2K26
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MMP100FRF2K26 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MMP100FRF2K26
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1% 1W MELF
Product parameter
Αριθμός μέρος MMP100FRF2K26 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1% 1W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1455285 pcs Φύλλο δεδομένων MMP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Σειρά MMP
Λειτουργία του πίνακα 2.26 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.26 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Σύνθεση Metal Film
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MMP100FRF2K15
  • Κατασκευαστές:Yageo
  • Περιγραφή:RES SMD 1% 1W MELF
  • Σε απόθεμα:1582102
  • Μέρος#:MMP100FRF2K55
  • Περιγραφή:RES SMD 1% 1W MELF
  • Σε απόθεμα:1472356
MMP100FRF2K2 Image
  • Μέρος#:MMP100FRF2K2
  • Περιγραφή:RES SMD 2.2K OHM 1% 1W MELF