Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MMP100FRE95R3
MMP100FRE95R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MMP100FRE95R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MMP100FRE95R3
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1% 1W MELF
Product parameter
Αριθμός μέρος MMP100FRE95R3 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1% 1W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 624618 pcs Φύλλο δεδομένων MMP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Σειρά MMP
Λειτουργία του πίνακα 95.3 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 95.3 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film