Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MMF25SFRE15K
MMF25SFRE15K
MMF25SFRE15K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MMF25SFRE15K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MMF25SFRE15K
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 15K OHM 1% 1/4W MELF
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MMF25SFRE15K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 15K OHM 1% 1/4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2914249 pcs Φύλλο δεδομένων MMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Σειρά MMF
Λειτουργία του πίνακα 15 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W