Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MMF204FRE2R15
MMF204FRE2R15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MMF204FRE2R15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MMF204FRE2R15
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1% 0.4W MELF
Product parameter
Αριθμός μέρος MMF204FRE2R15 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1% 0.4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1525756 pcs Φύλλο δεδομένων MMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Σειρά MMF
Λειτουργία του πίνακα 2.15 Ohms Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.15 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Σύνθεση Metal Film