Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MMF204BRC237K
MMF204BRC237K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MMF204BRC237K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MMF204BRC237K
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Product parameter
Αριθμός μέρος MMF204BRC237K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 0.1% 0.4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190800 pcs Φύλλο δεδομένων MMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Σειρά MMF
Λειτουργία του πίνακα 237 kOhms Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 237 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Σύνθεση Metal Film