Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MF0207FRE52-113K
MF0207FRE52-113K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MF0207FRE52-113K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MF0207FRE52-113K
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 0.6W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MF0207FRE52-113K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5733409 pcs Φύλλο δεδομένων MF0 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Σειρά MF0
Λειτουργία του πίνακα 113 kOhms Ισχύς (Watts) 0.6W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 113 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film