Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > FMP100FRE52-866R
FMP100FRE52-866R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FMP100FRE52-866R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FMP100FRE52-866R
Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FMP100FRE52-866R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2527404 pcs Φύλλο δεδομένων FMP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Σειρά FMP
Λειτουργία του πίνακα 866 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Λεπτομερής περιγραφή 866 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film