VFT150PS48
VFT150PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VFT150PS48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VFT150PS48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 150W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VFT150PS48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1946 pcs Φύλλο δεδομένων VFT Series, 150 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm) Σειρά VFT
Ισχύς (Watts) 150W Αλλα ονόματα 1470-2347
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A εγκρίσεις -