VEL12US090-UK-JA
VEL12US090-UK-JA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEL12US090-UK-JA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEL12US090-UK-JA
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEL12US090-UK-JA Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10814 pcs Φύλλο δεδομένων VEL12 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.19 lb (86.18g)
Τάσης - Έξοδος 9V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.99" L x 1.95" W x 1.83" H (76.0mm x 49.5mm x 46.4mm) Σειρά VEL12 (12W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη United Kingdom Ισχύς (Watts) 12W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Αλλα ονόματα 1470-3109 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου BS 1363
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 9V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.28A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) εγκρίσεις CB