STS1024S2V5-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STS1024S2V5-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STS1024S2V5-TR
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STS1024S2V5-TR Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 15359 pcs Φύλλο δεδομένων STS10 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 2.5V Τάση - Εισόδου (Min) 4.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Non-Isolated PoL Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm)
Σειρά STS10 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 92.5% Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 4.6V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εφαρμογές ITE (Commercial)