SMR800PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMR800PS48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMR800PS48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 800W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 180 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMR800PS48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 800W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 180 pcs Φύλλο δεδομένων SMR Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3000V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Σειρά SMR Ισχύς (Watts) 800W
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 16.67A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.67A εγκρίσεις CE