SMP350PS12
SMP350PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMP350PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMP350PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 931 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMP350PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 931 pcs Φύλλο δεδομένων SMP350 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 3.60" W x 1.70" H (177.8mm x 91.4mm x 43.2mm) Σειρά SMP350
Ισχύς (Watts) 300W Αλλα ονόματα 1470-4445
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Remote On/Off
Αποδοτικότητα 93% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A εγκρίσεις CB, CE, TUV, UL