SMC500PS48-C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMC500PS48-C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMC500PS48-C
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 500W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 200 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMC500PS48-C Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 200 pcs Φύλλο δεδομένων SMC/SMD Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3000V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Σειρά SMC Ισχύς (Watts) 500W
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10.42A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.42A εγκρίσεις CE