RDC30110S15
RDC30110S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RDC30110S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RDC30110S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 30W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RDC30110S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1077 pcs Φύλλο δεδομένων RDC Series, 30 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 55V
Τάση - Εισόδου (Max) 176V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά RDC
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 1470-2198-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 55V - 176V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A