RCQ50110S15
RCQ50110S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RCQ50110S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RCQ50110S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RCQ50110S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1211 pcs Φύλλο δεδομένων RCQ50 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 66V
Τάση - Εισόδου (Max) 160V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) Σειρά RCQ
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Αλλα ονόματα 1470-3387
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 35°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 3.33A 66V - 160V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.33A