QSC15024S24
QSC15024S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά QSC15024S24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος QSC15024S24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 150W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 720 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος QSC15024S24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 720 pcs Φύλλο δεδομένων QSC150 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Quarter Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) Σειρά QSC150
Ισχύς (Watts) 151W Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Αλλα ονόματα 1470-4547 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.3A εφαρμογές ITE (Commercial)