QSB15048S24N
QSB15048S24N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά QSB15048S24N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος QSB15048S24N
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 156W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος QSB15048S24N Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 156W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5061 pcs Φύλλο δεδομένων QSB Series 75-350W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 1500V
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm) Σειρά QSB
Ισχύς (Watts) 156W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.5A