PCM50US07
PCM50US07
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCM50US07 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCM50US07
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 50/80/120 WATTS AC-DC
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1227 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCM50US07 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 50/80/120 WATTS AC-DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1227 pcs Φύλλο δεδομένων PCM Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 7V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Σειρά PCM50 (50W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 42W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου DIN, 5 Pin Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή 7V 42W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A
καλώδιο Μήκος 48" (1.22m) εγκρίσεις CCC