MTC3028S12
MTC3028S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MTC3028S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MTC3028S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 30W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 354 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MTC3028S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 15.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.81" W x 0.50" H (58.0mm x 46.0mm x 12.7mm) Σειρά MTC
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία Box
Συσκευασία / υπόθεση 26-Module, 14 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.7A 15.5V - 40V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.7A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High