MTC15028D12
MTC15028D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MTC15028D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MTC15028D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 150W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 285 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MTC15028D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 10V
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά MTC
Ισχύς (Watts) 150W Συσκευασία Box
Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP Module, 10 Leads Αλλα ονόματα 1470-4648
MTC15028D12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 6.25A, 6.25A 10V - 40V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A, 6.25A