MHP1000PS15
MHP1000PS15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MHP1000PS15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MHP1000PS15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 1000W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 177 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MHP1000PS15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 1000W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.55" L x 5.90" W x 2.40" H (242.6mm x 149.8mm x 61.0mm) Σειρά MHP
Ισχύς (Watts) 1000W Αλλα ονόματα 1470-2184
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 67A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 67A εγκρίσεις CB