MFA350PS48-STF
MFA350PS48-STF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MFA350PS48-STF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MFA350PS48-STF
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 350W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 427 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MFA350PS48-STF Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 350W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 427 pcs Φύλλο δεδομένων MFA Series, 350 & 420 W Datasheet LongMFA Series, 350 & 420 W Datasheet Short
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.80" L x 3.33" W x 2.80" H (172.7mm x 84.5mm x 52.8mm) Σειρά MFA
Ισχύς (Watts) 350W (364W Forced Air) Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7.3A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.3A