LCL150PS12
LCL150PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LCL150PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LCL150PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 150W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LCL150PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.55" L x 3.74" W x 2.54" H (192.0mm x 95.0mm x 64.5mm) Σειρά LCL
Ισχύς (Watts) 150W Αλλα ονόματα 1470-2138
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A εγκρίσεις -