JWK2548D12
JWK2548D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JWK2548D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JWK2548D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 25W
Product parameter
Αριθμός μέρος JWK2548D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2085 pcs Φύλλο δεδομένων JWK25 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JWK25
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 1470-3483
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.04A, 1.04A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.04A, 1.04A