JWE0824D12
JWE0824D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JWE0824D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JWE0824D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JWE0824D12 Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 4702 pcs Φύλλο δεδομένων JWE08 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-DIP Σειρά JWE08
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 1470-4080
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 335mA, 335mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 335mA, 335mA εφαρμογές ITE (Commercial)