JTL4024S15
JTL4024S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTL4024S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTL4024S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 15V 40W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTL4024S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 15V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1352 pcs Φύλλο δεδομένων JTL40 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Εργασίας 40W
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 15V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm) Σειρά JTL
Κατάσταση RoHS Tube Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial)
Πόλωση 8-DIP Module Διαμόρφωση εξόδου 1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή JTL4024S15 κανονισμός γραμμή 90%
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Χαρακτηριστικά καρφίτσες 2.65A
Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.65A 9V - 36V Input Περιγραφή DC/DC CONVERTER 15V 40W
Τρέχουσες - ράμπας 1.6kV (1600V)