JTK2048D12
JTK2048D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTK2048D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTK2048D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTK2048D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2410 pcs Φύλλο δεδομένων JTK Series, 15 & 20 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Σειρά JTK
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 833mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High